פוריות

פוריות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

פוריות

פוריותהיום כבר ידוע שנושא הפוריות הוא לא בהכרח דבר כל-כך טבעי עבור רבים מאיתנו, וזוגות רבים מגלים כל יום שהם מתקשים להכנס להריון. בנוסף, חוסר פוריות היא נושא מתסכל מאוד המביא גם למתחים וחרדות רבות.

חשוב להבין שגם אם אינכם מצליחים להיכנס להריון, בכלל לא בטוח שיש לכם בעיות פוריות, משום שאצל רוב הזוגות, תהליך הכניסה להריון לוקח זמן.

למעשה, כלל האצבע אומר שרק אם אתם מנסים להרות במשך שנה ללא הצלחה, כדאי לפנות לרופא פוריות על מנת לברר אם אכן ישנה בעיה. כמובן שיש בעיות שמצביעות בבירור על בעיות פוריות אפשריות כמו חוסר במחזור או מחזורים ארוכים במיוחד. במקרים כאלו כדאי לפנות לרופא פוריות מוקדם ככל הניתן.

יש שני דברים שחשוב שתזכרו אם יש לכם בעיית פוריות. ראשית, דעו שאינכם לבד – יש זוגות רבים מאוד במצבכם שעוברים בדיוק את אותה התמודדות. אין לכם בכלל במה להתבייש ובמקרה הצורך כדאי שתדברו עם עוד זוגות כמוכם או שתתייעצו עם מומחים לשם תמיכה נפשית.

שנית, גם אם מדובר בבעיות פוריות, ישנו סיכוי מצוין שרפואת הפוריות המצוינת בארץ תוכל לסייע לכם להיכנס להריון. ישנם טיפולי פוריות רבים, שכל אחד מותאם לבעיה הספציפית ובנוסף יש פתרונות כמו אימוץ, תרומת זרע, פונדקאות ועוד.

זיכרו – בעיות פוריות הם לא סוף הסיפור! ישנם אלפי ילדים בארץ שנולדו בעקבות טיפולי פוריות כאלו. לכן, אל תילחצו, בידקו אם יש לכם בכלל בעיה ובמקרה הצורך, פנו לרופא פוריות שיסייע לכם להגשים את חלומכם.

בהצלחה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן