שמות לבנים. שמות לבנות

שמות לבנים שמות לבנות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

שמות לבנים שמות לבנות

שמות לבנים שמות לבנותנראה לי שלכל הורה יש קו מחשבה אחר כשהוא מנסה לבחור שם לצאצא החדש, אבל המשותף הוא שלכולם זה קשה, וזה לא משנה אם זה שמות לבנים או שמות לבנות. יש הורים שמעדיפים שמות תנכיים (היום, נדמה לי שהשמות הופכים יותר ויותר תנכיים ככל שמתקדמים מזרחה לעומק השומרון, אבל אולי אני טועה).

לעומת זאת, יש הורים שמעדיפים שמות מודרניים או עדכניים יותר. קראתי לאחרונה כתבה שסיפרה על טרנד חדש של מתן שמות לילדים – שמות עם גוון טכנולוגי. ספציפית היה רשום שם על זוג ישראלי שקרא לילדה שלהם בשם לייק בעקבות כפתור הפייסבוק המפורסם.

אגב, אם זכור לי נכון, אז בעקבות המהפכה במצרים, שתואמה הרבה בעזרת הרשת החברתית, אב מצרי החליט לקרוא לבן שלו בשם המצרי והמוסלמי המסורתי: פייסבוק. יצירתי, משהו שחבל על הזמן.

שמות עם ניחוח טכנולוגי

בכתבה הזאת הציעו שאם כבר נותנים שמות לילדים עם ניחוח טכנולוגי והיי-טקי, שיבחרו את השמות האלו כמו שצריך. לדוגמא, הם הציעו שמות לבנות כמו: פרל ו-עדה  ושמות לבנים כמו: מק ו-רובי. (ואם אין לכם מושג איך השמות האלה קשורים לטכנולוגיה, אז כנראה אתם שייכים לחלק השפוי של העולם).

לי יש הצעה אחרת – אולי כדאי לרדת מהטרנד הזה? מחר מישהו ימציא שפת תיכנות חדשה שתהפוך את פרל או רובי למיושנים, בטח ובטח בעולם הטכנולוגי המהיר. ואז, במקום להיות עם שם חדשני ומגניב, הילד או הילדה תקועים עם שמות שכבר לא אומרים לאף אחד כלום (תחשבו שלפני עשרים או שלושים שנה ההורים שלכם היו קוראים לכם לוגו או אטארי – אף אחד לא היה מבין היום אפילו את ההקשר).

פניה נרגשת ללבבות ההורים הטריים

אז אני פונה פה בקריאה נרגשת לכל ההורים העתידיים – תנסו לדבוק בשמות לילדים שהם טיפה פחות טרנדיים. לא ממש אכפת לי אם החלטתם לקרוא לבן שלם חנניה או שון, העיקר שאל תקראו לו אלט-שיפט או איזה שטות לא ברורה אחרת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן