צילום הריון

צילום הריון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

צילום הריון

צילום הריוןנא להרים יד מי שלא מכיר את הצילום המפורסם של דמי מור בהריון. סביר להניח שלא הרמתם את היד. אם כן – גשו מיד לגוגל הקרוב למקום מגוריכם וחפשו את הצילום פורץ הדרך הזה. בעקבות אותה תמונה מפורסמת החל טרנד המתגבר גם היום של צילומי הריון.

ניתן למנות מספר רב מאוד של מפורסמות שעשו צילום הריון מאז דמי מור: בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה, קלאודיה שיפר, סידני קרופורד, מריה קארי וגם מירי בוהדנה שלנו. למעשה – איזה מפורסמת לא הצטלמה בהריון?

צילום הריון – למה לא בעצם?

צילומי הריון היא דרך נהדרת לתפוס תקופה משמעותית מאוד בחיי כל אישה וזוג, בין אם זהו הריון ראשון או לא. זה נכון שתקופת ההריון כרוכה פעמים רבות גם בתחושות לא נעימות כמו בחילות ועייפות רבה, אולם לא סתם נאמר על נשים בהריון שהן קורנות. זוהי תקופה שגדלים בתוכך חיים חדשים וזהו נס מדהים כל פעם מחדש.

בגלל שהריון הוא מאורע שמתרחש פעמים ספורות בחייהן של רוב הנשים, רבות מהן בוחרות לפנות לצלמי הריון מקצועיים על מנת שיתפסו את חוויית ההריון בצורה מדויקת ומקצועית יותר מאשר הצילום הביתי הרגיל. צילום הריון המתבצע בצורה נכונה תופס לא רק את האישה והבטן התופחת, אלא הרבה מעבר לכך, כמו למשל את בני הזוג והקשר ביניהם, הבית שמשתנה לקראת התינוק החדש ועוד. חשוב לציין שאת צילומי ההריון ניתן לבצע בבית האישה או בסטודיו של הצלם או הצלמת, לפי רצון האישה.

תופעה מעניינת בנושא צילום הריון היא מידת החשיפה הגופנית. דווקא בתקופה בו הגוף משתנה ואינו דומה למה שאת מכירה בימים רגילים, נשים רבות מרגישות בנוח לחשוף מעט יותר, ולתבל את צילומי ההריון במעט עירום. יכול להיות שזה בגלל שההתייחסות לעירום בתקופת ההריון היא אחרת מאשר בזמנים רגילים – זהו עירום אימהי יותר ופחות מיני.

ישנם זוגות רבים שמנצלים את הצילום המקצועי גם לצילום של התינוק אחרי הלידה – גם לבדו וגם עם ההורים המאושרים. זהו זמן מדהים לתפוס את התינוק החדש בפוזות מדהימות – ממש מתנה לחיים.

אז אם השתכנעתן, השלב הבא הוא לדבר עם מספר צלמי הריון, לבחור את הצלם או הצלמת שאתם מתחברים אליהם ביותר ולהתחיל לדפוק פוזות בשביל צילומי ההריון שלכם. בהצלחה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן