ניתוחים פלסטיים לאחר לידה

ניתוחים פלסטיים לאחר לידה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוחים פלסטיים לאחר לידה

ניתוחים אסטתיים לאחר הלידהההריון והלידה הינן תקופות מיוחדות הטומנות בחיי האישה שינויים רבים. השינויים הגופניים לרוב בולטים מאד ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליך ההריון וההנקה. ברוב המקרים לצד המעבר לחיי האמהות, יש להתרגל למראה הגוף השונה.

נשים שאינן מוכנות לקבל את מראן החדש יכולות לבחור ולבצע מתוך מגוון טיפולים אסתטיים. טיפולים אלו הינם ניתוחים פלסטיים , המוצעים על ידי מומחים שונים לאסתטיקה, ביניהם מכונים ורופאים פרטיים, במטרה להחזיר את מראה הגוף לקדמותו. ייתכן מאד כי לאחר ניתוח זה או אחר תמצא המטופלת את גופה החדש כמרשים יותר משהיה טרם תקופת ההריון והלידה.

השינויים הגופניים ניכרים בדרך כלל באיברים כגון החזה, הבטן, הישבן והירכיים. בהתאמה לכך ניתן למצוא מרפאות ורופאים שונים המתמחים בניתוחים פלסטיים ספציפיים לאזורים אלו.

ניתוחים פלסטיים בחזה

הניתוחים הפלסטיים המוכרים והשכיחים ביותר הינם ניתוחי החזה. ניתוחים אלו נעשים מסיבות שונות ביניהן גם השינויים הגופניים בחזה האישה לאחר תקופת ההריון ובתום תקופת ההנקה. גדילת השדיים במשך ההריון יכולה להביא לשינוי בצורתם ונפחם, כמו למשל לחזה קטן לאחר הלידה. תופעה אפשרית נוספת הינה היווצרות סימני מתיחה על השד.

בין הטיפולים האסתטיים המוצעים קיימים הניתוחים הפלסטיים המאפשרים הרמת חזה, הקטנת חזה, הגדלת חזה ואף טיפולים אסתטיים משלימים להעלמת סימני המתיחה.

הקטנת חזה / הרמת חזה

שינויים בחזה המופיעים לאחר הלידה כוללים ביניהם שדיים מרוקנים לאחר הלידה וחזה גדול ונפול אחרי לידה. ניתוחים פלסטיים בחזה יכולים להוות פיתרון מצוין לעיצובו מחדש. על המנתח הפלסטי לאבחן את סוג הטיפול האסתטי המתאים. כך לדוגמא עליו לבדוק אם החזה זקוף דיו ולהחליט אם יש לבצע הגדלה בלבד, או הגדלת והרמה של החזה.

ניתוחים פלסטיים באזור הבטן

הבטן הנמתחת במהלך ההריון משאירה פעמים רבות עור עודף. לדעת רוב מראה זה אינו אסתטי וניתן לפיתרון על ידי מתיחת בטן לטיפול בעודף עור בבטן. לעיתים גם עבודה עיקשת לעיצוב וחיטוב הבטן בשילוב תפריט קפדני לא יוכלו לתת מענה ראוי, כזה הניתן באמצעות הניתוחים הפלסטיים באזור זה.

ניתוחים פלסטיים באזור הישבן והירכיים

אזור נוסף בו ניכרים סימני ההריון הינו הישבן והירכיים. אלו מתרחבים במהלך ההריון על מנת לאפשר לתינוק לצאת בעת הלידה. חלק נכבד מן המשקל המתווסף לגופה של האם לעתיד עלול להתרכז באזור הישבן והירכיים. גם במקרה זה ניתן לשדרג את מראם בעזרת שאיבת שומן לטיפול בעודף שומן.

מידע נוסף

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן