מנשא תאומים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מנשא תאומיםהורים לתאומים שסבורים שעליהם לוותר על נשיאת התינוק על גופם, ישמחו להיווכח שאפשרות זו עדיין קיימת. קיימים מנשאים מיוחדים המתוכננים לתאומים, שנועדו לשימוש החל מהימים הראשונים של התינוקות, ומקלים את החיים.

מאפייני מנשא תאומים

מנשא זה מיועד לשימוש לשני תינוקות או תאומים. הוא שימושי במיוחד במהלך החודשים הראשונים לחיי התאומים, וניתן ללכת עימם בקלות לקניות או להסתובב בבית תוך שימוש בשתי הידיים. זוהי אפשרות יעילה למשפחות מורחבות עם ילדים נוספים, הנהנים מהמקום הנוסף בנסיעה במכונית, וההורים אינם צריכים לתמרן עגלה בכניסה לחנויות, ולא להסתבך עם משימות קיפול והתקנת עגלה.

מנשא תאומים מורכב משני נשאים בודדים אותם ניתן להרכיב על הגוף יחד או בנפרד, כך שההורים יכולים לשאת תינוק אחד על החזה, ואת השני על הגב, כל עוד משקל התאומים נע בין 10-35 קילוגרמים.

מנשא תאומים מצויד

מנשא זה ייחודי גם משום שרוב הדגמים מכילים תרמיל קטן המחובר לחלק האחורי של מושב התינוק. אפשרות זו מעניקה להורים גישה קלה למוצצים, לטלפון הנייד, לשקית חיתולים ולמצרכים קטנים אחרים להם הם זקוקים והנגישים בקלות.

הוא מכיל אף שני אזורים מבודדים לבקבוקים ושני תאים נפרדים לנשיאת מצרכים שונים. מנשא תאומים עשוי מאה אחוזי כותנה, וכולל חגורת מותניים רחבה, ורצועות כתף מרופדות לנשיאה נוחה להפצת המשקל באופן שווה.

המנשא מיועד להקל את השימוש בו, ועונה על תקני הבטיחות, באמצעות עיצוב פשוט ביותר, המבטיח את נוחות התינוקות וההורים. חגורת המותניים והכתפיות מתכווננות להתאמה לגבהים וגדלים שונים של ההורים, וניתן לשנות את חיבור הכתפיות והחגורה בהתאם לצורך בנשיאת תינוק אחד או שניים.

בחירת מנשא תאומים

המנשא זמין בשפע דגמים ואפשרויות, והבחירה בסוג המתאים תלויה בהעדפה האישית של ההורים, גודל וגיל התאומים, והבדלי משקלם, אם קיים הבדל. כשקיים הבדל בין משקלי התאומים, ניתן לבחור להניח את התאום הקטן, בחזית הגוף, ולשעשע אותו עם צעצוע קטן, ואת התאום השני להניח על הגב.

מומלץ להניח את התינוקות תמיד באותה תנוחה, אך להבחין בהעדפת התאומים לשינויי תנוחותיהם. בהתאם להעדפות האישיות, ניתן לבחור מנשא תאומים בסגנון מעטפת ארוגה, מתלה טבעת, מעטפת סטרץ' וסוגי חגורות אבזם מתכווננות.

מה חשוב לחפש במנשא תאומים?

נשיאת שני תינוקות במקביל עשויה להיות משימה מורכבת, ולכן על ההורים להיות מודעים למבנה גופם ומגבלותיהם. אם משתמשים במנשא ארוג או מעטפת סטרץ', מומלץ לבחור מנשא אותו ניתן להרכיב כמו עניבה מקדימה.

אם הבחירה היא במנשא מחובר עם חגורת אבזם, מומלץ לנסות שני מותגים שונים או להשתמש בדגמים המכילים רצועות כתף מרופדת קלות. מנשאים אלו מכילים שכבת ריפוד עבה כפולה בנקודות הכתפיים, כך שהם נוחים להפליא.

אין זה מומלץ להציב את משקל שני התינוקות על הרצועות, היות והן תפורות על הגוף המוביל. תפרי הרצועות תוכננו ונבדקו כך שיוכלו לשאת בבטחה משקל של שני ילדים, גם אם הם מושכים לכיוונים מנוגדים.

יש להקפיד על אבזם הבטיחות לנשיאת הילד המורכב על הגב, ולעטוף את המנשא דרך הכתפיות לנשיאת הילד הנוסף בחזית הגוף, למניעת לחץ מיותר על הרצועות, שיגרום להם, חלילה, להשתחרר.

יש לוודא את הכיוון הנכון של הלחץ, ולבדוק שמשקל תינוק אחד אינו משפיע על משקל התינוק השני. כשתינוק אחד מורכב בחזית הגוף והשני על הגב, יש לבדוק את כמות השטח שיש לכל תינוק להניח את רגליו בצידי הגוף של האם או האב. אם שני התינוקות מורכבים בחזית הגוף, יש לוודא במיוחד שיש להם מספיק מרחב נשימה, ולהקפיד שלא יתכופפו האחד כלפי השני, כך שדרכי הנשימה שלהם לא יפגעו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן