מיטת תינוק תאומים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מיטת תינוק תאומיםהריון עם תאומים מרגש כמו זכייה בלוטו. אך כשההתרגשות שוככת מעט, העצבנות מתחילה לחלחל ונוגעת להיבטים רבים של החיים העתידיים. אחד השיקולים החשובים הוא בחירת המיטה הטובה ביותר לתאומים.

בבחירת מיטת תינוק לתאומים, יש להתנהל לפי הסדר. רק ההורים יודעים מהו הטוב ביותר לתינוקות שלהם, ומה שעובד לחלק מההורים, לא יכול להיות מעשי להורים אחרים, והשיקולים צריכים לכלול היבטים כגון גודל חדר הילדים; קבלת החלטה אם להציב את המיטה בחדר השינה של ההורים, לפחות במהלך החודשים הראשונים; קבלת החלטה אם התאומים ישנו ביחד או בנפרד; ואם הלידה בוצעה בניתוח קיסרי, האם תזדקק למיטת תינוקות נגישה יותר.

עריסת תאומים

חלק מההורים מניחים את תאומיהם בעריסות נפרדות מיד לאחר השיבה הביתה מבית החולים. העריסה מתאימה לתאומים ששהו בפגייה, והם רגילים לישון לבד, כך שאין צורך לדאוג בקשר להיבט זה.

יש להקפיד על התקנת חיישני תנועה טובים וצגי וידיאו כפולים אם העריסות אינן מותאמות להצבה בחדר השינה של ההורים. ההיבט השני לו יש להיות מודעים הוא הצורך בהנקה אחת לשעתיים או שלוש שעות. אימהות רבות מעוניינות לישון בחדר הילדים, כך שהן חוסכות את הזמן בהגעה אל חדר הילדים והערת בן הזוג.

מעבר למיטת תאומים

אפשרות זו פופולארית ביותר לאימהות רבות, כשהתאומים מגיעים לגיל חצי שנה, ויכולים לעבור למיטת תינוק משלהם. המיטה יכולה להיות נפרדת או זוגית, אך יש להקפיד שתותאם מבחינת גובה ויציבות, ותאפשר הגעה קלה ומהירה אל התינוקות.

כשבוחרים מיטה משותפת, יש להבין את ההיבטים החשובים. ראשית, יתכן שהתאומים לא יהיו מעוניינים לישון כל כך קרוב. שנית, כשאחד מהם ער והשני ישן, השינה שלהם אינה איכותית ורציפה. לכן מגיל חצי שנה ומעלה, מומלץ להשכיב את התאומים במיטות נפרדות.

המיטות הטובות ביותר לתאומים

הבחירה במיטות לתאומים אינה צריכה להתמקד ב"גורם החידוש" אלא בתפקוד השימושי האמיתי שלהן. המיטות הקטנות יותר הן הבחירה הפופולארית יותר של הורים רבים. למיטה זו קיימים יתרונות רבים.

מיטות קטנות הן זולות, חוסכות מקום וקלות למעבר בין החדרים, בשל העיצוב הקל והצר שלהן, לחלקן יש אף גלגלים, והן זמינות בדגמים כפולים או יחידים. חסכון בשטח הוא שיקול מהותי כשמדובר בתאומים. עם מיטות קטנות, ניתן להשכיב את התינוקות בסמוך זה לזה, והן קלות יותר להתאמה, בניגוד לשתי מיטות בגדלים סטנדרטיים.

מיטה זוגית גדולה לתאומים

יש הורים המעדיפים מיטה כפולה זו, שהיא גדולה מספיק להנחת שני תינוקות, ומתאימה להורים המעדיפים להניח כל תינוק בצד אחר של המיטה. כמובן שזה תלוי במקום הזמין, גודל התאומים, והמוכנות להגיע אל התינוקות במהלך הלילה, במקום להניח את המיטה בחדר השינה של ההורים.

זוהי מיטה נהדרת להורים המעוניינים שהתאומים שלהם יהיו קרובים מספיק כך שניתן יהיה לשמוע אותם נושמים ונעים דרך המוניטור, וניתן להגיע אליהם במהירות עם ההבחנה ברמזים לצורך בהאכלה, מבלי שהבכי שלהם יעיר את בן הזוג.

החיסרון הוא השימוש המוגבל במיטה זו, שכן כשהתאומים מעלים יותר במשקל, הם צריכים לעבור למיטה משלהם, היות ומיטה זו אינה מתאימה לנשיאת משקל של שני תאומים גדולים. המעבר צריך להתבצע בסביבות גילאי ארבעה חודשים עד חצי שנה. בהיבט החיובי, ניתן להרכיב על המיטה מזרון וסדין רחיצים או עמידים למים, אותם ניתן לשלוף, כך שהמיטה נראית כמו חדשה. זהו יתרון שימושי של המיטה, אם מעוניינים למכור אותה.

מוטות ההגנה של המיטה – מעבר לכל שיקולי סוגי הדגמים של מיטות תאומים, ההיבט החשוב ביותר הוא עיצוב המוטות של המיטה. עליהם להיות בגודל המתאים, לא מרווחים מידי ולא צפופים מידי כך שראש התינוקות או אצבעותיהם לא יתפסו במוטות, במיוחד כשהתאומים גדלים ונעים במהלך שנתם. על מעקה הבטיחות של המיטה להיות יציב ומיוצר באיכות גבוהה כך שהתינוקות לא יפלו החוצה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן