להמציא שטויות ולאהוב את זה!

איך להמציא שטויות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

איך להמציא שטויות

להמציא שטויות ולאהוב את זה!יצא לכם לחשוב כמה שטויות יוצא לכם לדבר ביום? אני אישית מדבר די הרבה שטויות, יותר מרוב האנשים, אני חושב, אבל מאז שיש לי ילדים, כמות השטויות עלתה משמעותית.

 

 גם היום, כמו פעם, חלק מהעניין זה פשוט בשביל הכיף. זה פשוט תענוג לראות את הילד שלך צוחק לשטויות שאתה אומר או עושה. צריך להתענג על זה כמה שיותר. בעוד כמה שנים, הילדים שלי יחשבו "אוף, עוד פעם אבא עם הבדיחות המיושנות שלו…". אבל בינתיים, אני האיש הכי מצחיק בעולם. אפילו סיינפלד לא יכול להתחרות איתי, בהנחה שהשופט בינינו הוא הבן שלי.

 

איך לצאת מסיטואציות בדרך אלגנטית

מעבר לכיף, השטויות הפכו בשבילי הכרח, דרך לצלוח סיטואציות בעייתיות בצורה אלגנטית. בואו אני אתן דוגמא: לפני כמה ימים, סיימתי לרחוץ את הבן שלי והלבשתי אותו בפיג'מה (המכונה בפיו פיג'מהמה בעקבות היוצר והמשורר יובל בנאי). בשלב הזה אנחנו בדרך כלל הולכים לחדר, למיטה ולישון (טפו טפו, זה הולך לא רע לאחרונה). אבל באותו יום, הבן שלי החליט שהוא עצבני (יום רע בגן, אולי?) ולא הסכים שנעזוב את חדר האמבטיה.

עכשיו, אין מה להיכנס איתו ראש בראש, זה רק ייגמר יותר רע, ולכן המוח שלי מתחיל לחשוב בכיוונים קצת יותר שטותיים. החלטתי לשכנע אותו שכל המגבות שגרות באמבטיה, ואיתן הכיור, הברז, ומברשות השיניים עייפים מאוד ורוצים ללכת לישון. זה כבר נשמע לבן שלי מאוד הגיוני. מהר מאוד ברכנו את דרי חדר האמבטיה בברכת לילה טוב וביי ביי, והלכנו גם אנחנו לישון.

אין מה לומר, להמציא שטויות – עובד! ואם להגיד את האמת זה גם מה זה כיף ומצריך גם יצירתיות אין קץ. ילדים הם חכמים. אני אוכל להשתמש בטריק האמבטיה עוד פעם-פעמיים ואז אני אצטרך להמציא משהו חדש. מה זה יהיה? אין לי מושג.

האמת היא שאני יורה מהמותן. אמנם קשה יותר לכוון ככה, אבל אני ממליץ לכולם 🙂

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן