יעלי הקטנטונת שלי

יעלי הקטנטונת שלי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

יעלי הקטנטונת שלי

יעלי הקטנטונת שליהפעם זהו פוסט מיוחד מכמה סיבות. קודם כל, לא אני כתבתי אותו אלא חבר טוב בשם מארק שנולדה לו ילדה ראשונה וחמודה במזל טוב.

מכיוון שההתרגשות הכריעה אותו, הוא החליט לחלוק את הקטע שיובא פה בדף הפייסבוק שלו. מכיוון שאני נהניתי מאוד לקרוא את זה ובגלל שהוא הסכים שאני אפרסם את זה פה, גם אתם זוכים לחוות איתו את  הפעם הראשונה שאבא מביא את הילדה שלו הביתה.

תהנו: )

יעלי הקטנטונת שלי. אני מנצל את ההזדמנות הזאת, אחרי הלילה הראשון שבילית בבית שלך, כדי לכתוב לך. קצת אחרי ש-3.5 ק"ג שלך פרצו לחיי וקצת לפני שאת מסוגלת להגיד "נו די כבר אבא, אתה עושה לי בושות".

יקירתי, זה קצת מצחיק לכתוב למישהי בת ארבעה ימים אבל אני בכוונה עושה את זה פומבי, כדי שתוכלי להשתמש בזה יום אחד ולהראות לי "הנה, אבל הבטחת". אז אני כותב את זה כאן, בכלי הזה שהדור שלי המציא ועוד 20 שנה יצחיק אותך שמישהו התלהב מהדבר המיושן הזה.

בינתיים, מה שעשה לי את היום זאת העובדה שהצלחתי להרגיע אותך והתמסרת וחיבקת אותי. קשה להישאר אדיש לזה. אבל ברור לי שעוד יבואו גם ימים אחרים ובדיוק בגלל זה אני כותב את הדברים האלה.

יעל הקטנה והמתוקה שלי, כשתחשבי שאני לא מבין שומדבר בגלל פערי הדורות, אז אולי זה גם יהיה נכון, בקושי את הדור שלי אני מבין. אבל זה לא אומר שאני לא אעשה את המקסימום להבין, וגם אם לא אז זה לפחות יעשה אותי מאושר שבחרת לספר לי מה את מרגישה.

אל תסתירי ממני שומדבר. את בטוח תסתירי ובטח יהיו לך סודות, אבל תנסי לפחות שלא ואני נשבע להיות סובלני לכל דבר. ואם תרצי שלא נספר לאמא זה בסדר, אנחנו לא.

יעלי הקטנה, אמא ואבא לא ייתנו לאף אחד לפגוע בך. אף פעם. אבל לצערי סביר שזה יקרה. שיבוא איזה אדיוט שתחשבי שהוא מיוחד מאוד (הוא לא, אל תשאלי מאיפה אני יודע, תסמכי עלי בעניין הזה) והוא לא יחזיר אהבה. לא בטוח שזה יקרה, אבל אולי.

בקיצור, לא משנה מי זה יהיה ומה יהיו הנסיבות, וגם לא משנה בת כמה תהיי, תספרי לנו, אבא ואמא כבר יטפלו בעניין. את לא צריכה לדעת פרטים, אבל אל תדאגי, לאבא ואמא שלך יש את המקצועות הרלוונטיים לדאוג שהוא ייענש.

יעלי מתוקה שלי, אני מקווה שאת תהני לחיות איתנו את החיים שלך, כל מה שנעשה אי פעם יהיה מתוך אהבה טהורה כלפייך. גם הטעויות, ואני בטוח אעשה (אמא לא, קשה להסביר את זה אבל זאת החלוקה בבית), תעשנה מתוך אהבה ודאגה.

 

וכן, אני הולך להיות עכשיו קצת פתטי ולהעלות עוד מעט תמונות שלך (זה במסגרת הדברים שאני יכול לעשות לפני שתגידי שאני עושה לך בושות ושבחרתי דווקא את התמונות הפחות יפות). חשבתי שאני לא אעשה את זה, אבל זה כמעט בלתי נשלט, כמו החיתולים שאני מחליף בשרשרת.

 

אוהבים, אבא ואמא.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן