יומן הריון

יומן הריון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

יומן הריון

יומן הריוןנשים רבות בוחרות לנהל במהלך ההריון מעין תיעוד של התקופה המיוחדת הזאת באמצעות יומן הריון. בתוך יומן ההריון ניתן לרשום חוויות חדשות שקורות לך, תוצאות בדיקות הריון, תמונות אולטראסאונד או סתם הרגשות, דאגות ושמחות שמלוות אותך בארבעים שבועות ההריון.

מה רושמים ביומן הריון?

ראשית את תצטרכי להחליט באיזו תדירות את רוצה לרשום ביומן ההריון. כמובן שעדיף שתכתבי ביומן כל יום על מנת לא לפספס שום דבר שאת עלולה לשכוח בהמשך, אולם לרוב הנשים קשה להכריח את עצמן לכתוב ביומן כל יום, במיוחד אם הן עייפות בגלל ההריון.

מצד שני, אם תכתבי רק כל חודש, סביר להניח שאת תשכחי לכתוב את רוב מה שרצית ושהתיעוד יהיה חלקי ולא טוב. לפיכך, אלא אם כן את מלאת אנרגיות המאפשרות לך לכתוב ביומן הריון כל יום, אנו ממליצים לך להחליט על יום אחד בשבוע שבו את כותבת ביומן את כל מה שקרה השבוע.

אז על מה כדאי לכתוב? לא צריך לכתוב על כל מה שקרה לך השבוע, איפה אכלת, אם ראית חתול נחמד ברחוב וכו'. מה שאת צריכה לנסות לחשוב הוא: "אילו דברים יהיה לנו (להורים ולעובר הקטן) נחמד לקרוא עליהם עוד עשר שנים?" לדוגמא, אם ראית סרט שגרם לך לחשוב משהו נחמד על התינוק שבבטנך – כדאי לרשום על זה. אם העובר הקטן בעט השבוע בפעם הראשונה – בטח שכדאי לכתוב על זה! תמונות אולטראסאונד, תמנונת עם הבטן המתפתחת ועוד – כולם מקומם בתוך יומן ההריון.

יומן הריון בהריונות מתקדמים

בהריון הראשון אתם מתרגשים מכל דבר ולכן כל דבר נדמה בעיניכם כראוי לתיעוד ביומן ההריון. אולם חשוב לשמור על יומן הריון מפורט גם בהריונות הבאים, גם אם אתם כבר קצת יותר מנוסים ואדישים וקצת פחות מתרגשים. עכשיו אולי אין לכם כוח לכתוב כל דבר ביומן, אולם בעתיד אתם תשמחו לקרוא בו ותתאכזבו לגלות שלא השקעתם ביומן ההריון הנוכחי כמו שהשקעתם בקודם. מעבר לכך, האח הקטן מאוד לא ישמח לגלות שיומן ההריון שלו הוא הרבה פחות מושקע משל אחיו הגדול.

יומני הריון לרכישה

כמובן שניתן לקחת כל מחברת ולהפוך אותה ליומן הריון. אם זאת הבחירה שלכם, כדאי שתשקיעו מעט בקישוט המחברת לאור המעמד הרם שלו היא זכתה. יש גם אופציה לקנות יומן הריון מובנה שהוא מעין ספר מעוצב יפה ושבו יש מקום לרשום את המחשבות שלכם, לצרף מסמכים חשובים ולשים תמונות. התוצאה שמתקבלת היא יפה יותר מאשר עם מחברת פשוטה וההוצאה על כך אינה גדולה. אם את מעוניינת ביומן הריון כזה, תמיד היתן לבקש אותו גם בתור מתנה.

תיעוד מוצלח!

מידע נוסף על מעקב הריון

יומן הריון השתרשות הריון תנועות עובר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן