חדרי תינוקות

ציוד לחדר תינוקות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ציוד לחדר תינוקות

ציוד לחדר תינוקותבדמיון שלנו חדרי תינוקות הם מעין מקום קסום, יפהפה ובטוח צבועים בצבעים רכים של שמנת או סגול לדוגמא. זהו המקום בו התינוק שלכם יישן, ישמע סיפורים וישחק ולכן אין פלא שחשוב לכם לבחור את חדר התינוקות האהוב עליכם ביותר. לשמחתנו כהורים, היום קל להגשים את החלום הזה ובמחירים סבירים מאוד.

מה כוללים חדרי תינוקות?

כל חדרי התינוקות של היצרנים השונים כוללים מיטת תינוק ושידת החתלה. בנוסף, חלק מחדרי התינוקות כוללים גם ארון.

אתם תצטרכו להחליט אם אתם רוצים ארון כאשר כדאי לשקול את מקום האיחסון הנוסף אל מול גודלו של חדר התינוק, על מנת לא להעמיס עליו יתר על המידה. בדרך כלל, אם אין לכם מיטת תינוק או שידת החתלה שעברו אליכם מקרובי משפחה, כדאי לקנות אותם ביחד על מנת להוריד את העלות. לפעמים ניתן לרכוש חדרי תינוקות בתוך סל מוצרים רחב אף יותר הנקרא חבילת לידה ומכיל בנוסף למיטת התינוק ולשידת ההחתלה גם מוצרים נוספים כגון: אמבטיה, מצעים, בקבוקים, מוצצים ועוד.

בטיחות מעל הכל

השיקול החשוב ביותר בבחירת חדרי תינוקות הוא הבטיחות. חשוב שתבדקו שמיטת התינוק וששידת ההחתלה עומדים בתקנים של מכון התקנים הישראלי, וגם לא להתבייש לשאול את המוכרים שאלות קשות. כדאי לחשוב במיוחד על מניעת נפילה של התינוק משידת ההחתלה. בנוסף, חשוב לבדוק שהצבעים המשמשים לצביעת חדרי התינוקות אינם רעילים.

לגבי מיטת התינוק חשוב לבדוק שהיא בעלת גבהים מתכווננים בקלות ואילו לגבי שידת ההחתלה, צריך לזכור שזהו גם מקום איחסון חשוב. לכן יש לבדוק שהשידה מאפשרת לכם מקום איחסון מספיק ושמבחינת הגובה והרוחב שלה, היא מאפשרת לכם לחתל את התינוק בצורה נוחה ובטוחה.

הצבעים מביאים אותנו לשיקול הבא בבחירת חדרי תינוקות מועדפים עליכם – העיצוב. ישנם בשוק היום עיצובים מדהימים של מיטות תינוק, שידות וארונות ולכן כדאי לבחור את מה שאתם רוצים ולא להתפשר. כל אחד מהרהיטים מגיע בעשרות רבות של צבעים וגם פה כדאי להשקיע זמן כדי לבחור נכון.

אחרי שתבחרו את חדר התינוקות שלכם, בידקו שניתן לקבל את המשלוח לביתכם זמן קצר לאחר הלידה.

בהצלחה : )

חדרי תינוקות מעוצבים

חדר תינוקות קשת וענן של ד"ר בייבי, מחנויות מוצרי התינוקות המובילים בישראל. החדר כולל מיטת תינוק קשת ושידת החתלה ענן.

לפרטים נוספים

  חדר תינוקות טוסקנה ופרובנס של ד"ר בייבי, מחנויות מוצרי התינוקות המובילים בישראל. החדר כולל מיטת טוסקנה קשת ושידת החתלה פרובנס.

לפרטים נוספים

מוצרי תינוקות נפוצים

*לפירוט נוסף על המוצרים הכנסו לרשימת ציוד לתינוק.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן