אביזרי הנקה

אביזרי הנקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אביזרי הנקה

אביזרי הנקההנקת התינוק שלך היא חוויה נהדרת שמעניקה לו את כל המרכיבים התזונתיים הנחוצים לו, וכן מסייעת לחזק את הקשר בין האם לתינוק.

אולם, כמו שאמהות רבות יודעות, הנקה היא לא תמיד דבר קל והופכת אף קשה יותר כאשר עושים זאת רחוק מהבית. אביזרי הנקה יכולים לעזור להקל על ההנקה, הן בבית והן בעת יציאה.

ישנם אביזרי הנקה רבים שיכולים לסייע לך בהנקה וביניהם ניתן למנות פרטי ביגוד כמו חולצות הנקה וחזיות הנקה וכן כרית הנקה, כורסת הנקה, סינר הנקה ועוד.

אביזרי הנקה לסיוע בחוויות הנקה נעימה

חלק מאביזרי הנקה אלו יכולים ממש להוות את ההבדל בין הנקה מוצלחת לאי הצלחה. לדוגמא כרית הנקה משחררת את ידי האם וממקמת את התינוק בצורה מיטבית מול השד. בצורה כזו האם יכולה להתרכז יותר בהנקה וגם לתינוק קל יותר לתפוס את הפטמה בפיו ולינוק בצורה הנכונה.

אביזרי הנקה אחרים הם פשוטים יותר ומסייעים בעיקר בחוויית הנקה נעימה יותר. לדוגמא, כאשר את בבית קפה, יהיה לך קל הרבה יותר להניק אם יש לך חולצת הנקה הנפתחת בצורה נוחה, ואם יש לך סינר הנקה שיאפשר לך להסתיר את השד מעיני אחרים, אך עדיין יאפשר לך לפקח על התינוק ועל תהליך ההנקה.

יתרונות השימוש במשאבת חלב

עוד אביזר הנקה חשוב הוא משאבת הנקה (משאבת חלב). היתרונות במשאבת הנקה הן שהיא מאפשרת לך לשאוב חלב אם כך שגם כאשר התינוק שלך אינו יכול לינוק ממך ישירות – למשל אם חזרת כבר לעבודה – הוא עדיין יכול לקבל חלב אם ולא תחליפי חלב. כמו כן, משאבת הנקה מאפשרת לך גם לצאת מהבית ולהתאוורר לכמה שעות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן